Archyvas: Movies

supermergina
Serialai

Super Mergina / Supergirl (2015-2016)

Serialas pasakoja apie Supermeno pusseserės Karos Zor-El, geriau žinomos kaip Super Merginos, nuotykius Žemės planetoje.

 |  Kalba: Anglų + LT titrai
Poster for the movie ""
Drama

The Man Who Knew Infinity (2015)

Biografinė drama, paremta to paties pavadinimo knyga, apie matematiką, užaugusį Indijos skurde. Tai filmas apie matematikos genijų Srinivasą Ramanudžaną ir jo mokytoją anglų matematiką G.H. Hardį, apie žmogaus gebėjimus pažinti matematikos pasaulį net neturint galimybių pasisemti žinių iš atrastų teorijų ir apie žmogaus genialumo ir intelekto galias.

 |  Kalba: Anglų + LT titrai
Poster for the movie "The Veil"
Siaubo

The Veil (2016)

Praėjus 25-eriems metams po masinės religinio kulto narių savižudybės, vienintelė išgyvenusioji, lydima dokumentinio filmo komandos, sugrįžta į tragedijos vietą.

 |  Kalba: Anglų + LT titrai
Poster for the movie "Bastille Day"
Veiksmo, Trileris

Bastilijos diena / Bastille Day (2016)

Veržliame ir įtemptame veiksmo trileryje „Bastilijos diena“ bendradarbiauti bus priversti du profesionalai iš skirtingų pasaulių. Pirmasis – slaptas CŽV agentas, matęs tiek, kad užtektų šimtui eilinio mirtingojo gyvenimų, antrasis – tobulai savo amatą įvaldęs kišenvagis. Nuo sėkmingo jų bendradarbiavimo priklauso tolimesnė agento karjera, vagišiaus laisvė, viso Paryžiaus ramybė ir net tarptautinis stabilumas. Jaunas amerikietis Maiklas […]

 |  Kalba: Anglų + LT titrai
Poster for the movie "Sing Street"
Romantinis, Drama, Muzikinis

Sing Street (2016)

1980-iaisiais vaikinas iš Dublino palieka savo įtemptą šeimos gyvenimą ir sukuria muzikos grupę tam, kad padarytų įspūdį jam patinkančiai paslaptingai merginai.

 |  Kalba: Anglų + Lt titrai
Poster for the movie "Happy Birthday"
Siaubo, Trileris

Su gimtadieniu / Happy Birthday (2016)

2 draugai išsiruošia švęsti gimtadienio į Meksiką, tačiau greitai supranta, kad šventė blogai baigsis.

 |  Kalba: Anglų + Lt titrai
Poster for the movie ""
Veiksmo, Komedija

Skiptrace (2016)

Sąžiningas Honkongo detektyvas Benis Čianas (akt. Jackie Chan) ilgą laiką stengiasi atkeršyti paslaptingam narkotikų baronui už savo partnerio mirtį. Pagaliau Benis susipažįsta su amerikiečiu lošėju Konoru Vatsu (akt. Johnny Knoxville), kuris, visai atsitiktinai, gavo įrodymų, liudijančių prieš narkotikų baroną, ir abu vyrai nusprendžia įvykdyti teisingumą.

 |  Kalba: Anglų + Lt titrai
Poster for the movie "High-Rise"
Veiksmo, Drama, Moksline fantastika

Aukšta klasė / High-Rise (2015)

Tai pasakojimas apie kvartalo gyventojų pakrikusį gyvenimą. Iš išorės prabangus daugiabutis viduje slepia orgijas ir naikinimą. Vakarėliai priveda prie vienas kito užpuolimų, o kadaise prabangus pastatas virsta chaosu. Šiame pasakojime visuomenė vėl atsiduria pasaulyje, kuriame vadovaujamasi džiunglių taisyklėmis.

 |  Kalba: Anglų + Lt titrai
Poster for the movie ""
Komedija

Maikas ir Deivas ieško pamergių / Mike & Dave Need Wedding Dates (2016)

Šie du broliai manė, jog yra pasiutę, kol nesutiko „mielų“ merginų! Vakarėlių liūtai broliai Mailas (akt. Adam DeVine) ir Deivas (akt. Zac Efron) nuolat sugadina gražiausias šeimos šventes. Jie be perstojo krečia šunybes ir į bėdas patenka ne tik patys, bet į jas įtraukia ir aplinkinius. Artėjant sesers vestuvėms, jų tėtis, tikėdamasis sutramdyti nenuoramas brolius, […]

 |  Kalba: Anglų + LT titrai
Poster for the movie "The Sighting"
Siaubo, Trileris

The Sighting (2015)

Praėjus metams po nepaiškinamo septynių mokinių nužudymo šalia Kanados sienos, ką tik mokyklą baigę Trevis ir Neitas nusprendžia nuvykti į Kanadą. Naktį, kertant kelią per mišką, draugus užpuola paslaptingi padarai, Neitas pagrobiamas, o Trevis turi ieškoti pagalbos. Į pagalbą jis pasikviečia Neito brolį Krisą.

 |  Kalba: Anglų + Lt titrai
Poster for the movie "The Purge: Election Year"
Veiksmo, Trileris, Siaubo

Išvalymas: Rinkimų metai / The Purge: Election Year (2016)

Išvalymo nakties tradicija, kurios metu 12 valandų leidžiami bet kokie nusikaltimai, jau seniai įsitvirtinusi amerikiečių kultūroje. Tačiau yra politikų, kurie šiai tradicijai prieštarauja. Viena aktyviausių priešininkių – senatorė ir kandidatė į prezidentus Čarlė Roan, prieš 15 metų vienintelė iš savo šeimos išgyvenusi Išvalymo naktį. Senatorė supranta, kad nenumaldomai artėjančios Išvalymo nakties metu ji taps pagrindiniu […]

 |  Kalba: Anglų + Lt titrai
Poster for the movie "Before I Wake"
Siaubo, Tileris

Sapnų demonai / Before I Wake (2016)

Šiek tiek atsigavę po didžiulio skausmo, patirto mirus mažamečiam sūnui Šonui, jauna Džesės ir Marko Hobsonų (aktoriai Kate Bosworth ir Thomas Jane‘as) šeima nusprendžia įsivaikinti panašaus amžiaus berniuką. Kodis kone iš karto pavergia jų širdis, o ir pačiam našlaičiui patinka naujieji įtėviai. Tačiau Kodis saugo baisią paslaptį, apie kurią Džesė ir Markas kol kas nieko […]

 |  Kalba: Anglų + LT titrai
Rodomas puslapis 1 iš 712345...Paskutinis »