Archyvas: Movies

Poster for the movie "Arrival"
Drama, Mokslinė Fantastika

Atvykimas / Arrival (2016)

Kariuomenė pasamdo lingvistikos specialistę tam, jog ši padėtų išversti ateivių bandymus susisiekti.

 |  Kalba: Anglų
tgt0
TV laida

Didysis turas / The Grand Tour (2016-2017)

Džeremis Klarksonas, Ričardas Hamondas ir Džeimsas Mėjus sugrįžta kartu su „Didžiuoju Turu“. Laida apie nuotykius, jaudulį ir draugystę… Jei tik susitaikai su tuo, kad žmonės, kuriuos laikai draugais, taip pat yra žmonės, labiausiai tave varantys iš proto. Kartais tai netgi tampa laida apie automobilius. Sekite juos jų naujoje kelionėje aplink pasaulį.

 |  Kalba: Anglų
Poster for the movie ""
Kriminalinis, Trileris

Goldstone (2016)

Kraštietis detektyvas Džėjus Svanas atvyksta į pasienio kasyklų miestą (Auksakmenį) dėl dingusio žmogaus. Kas iš pradžių atrodo esąs lengvas darbas, įsibėgėjant tyrimui atskleidžia nusikaltimų bei korupcijos tinklą, į kurį įsivėlęs vietos meras, kasyklų viršininkas ir aborigenų žemės tarybos nariai.

 |  Kalba: Anglų
Poster for the movie "Keeping Up with the Joneses"
Komedija, Veiksmo

Keeping Up with the Joneses (2016)

Priemiesčio pora įsivelia į tarptautinį šnipinėjimo skandalą, kai jie sužino, jog jų iš pirmo žvilgsnio tobuli kaimynai yra vyriausybės šnipai.

 |  Kalba: Anglų
supermergina
Serialai

Super Mergina / Supergirl (2015-2016)

Serialas pasakoja apie Supermeno pusseserės Karos Zor-El, geriau žinomos kaip Super Merginos, nuotykius Žemės planetoje.

 |  Kalba: Anglų + LT titrai
Poster for the movie ""
Drama

The Man Who Knew Infinity (2015)

Biografinė drama, paremta to paties pavadinimo knyga, apie matematiką, užaugusį Indijos skurde. Tai filmas apie matematikos genijų Srinivasą Ramanudžaną ir jo mokytoją anglų matematiką G.H. Hardį, apie žmogaus gebėjimus pažinti matematikos pasaulį net neturint galimybių pasisemti žinių iš atrastų teorijų ir apie žmogaus genialumo ir intelekto galias.

 |  Kalba: Anglų + LT titrai
Poster for the movie "The Veil"
Siaubo

The Veil (2016)

Praėjus 25-eriems metams po masinės religinio kulto narių savižudybės, vienintelė išgyvenusioji, lydima dokumentinio filmo komandos, sugrįžta į tragedijos vietą.

 |  Kalba: Anglų + LT titrai
Poster for the movie "Nine Lives"
Fantastinis, Komedija

Devyni gyvenimai / Nine Lives (2016)

Jį vadina vienu galingiausių pasaulyje, jam priklauso aukščiausi dangoraižiai, jis keliauja prabangiomis jachtomis ir privačiais lėktuvais, jis – milijardierius Tomas Brendas (vaidina „Oskaro“ laureatas Kevinas Spacey). Tačiau žmogui, kuris šiaip nėra linkęs juokauti, kažkas iškrečia pokštą – po lemtingo nelaimingo įvykio savo dukros gimimo dieną misteris Brendas atsibunda… katino kailyje! Prie šio ypatingo nutikimo nagus […]

 |  Kalba: Anglų
Poster for the movie "Bastille Day"
Veiksmo, Trileris

Bastilijos diena / Bastille Day (2016)

Veržliame ir įtemptame veiksmo trileryje „Bastilijos diena“ bendradarbiauti bus priversti du profesionalai iš skirtingų pasaulių. Pirmasis – slaptas CŽV agentas, matęs tiek, kad užtektų šimtui eilinio mirtingojo gyvenimų, antrasis – tobulai savo amatą įvaldęs kišenvagis. Nuo sėkmingo jų bendradarbiavimo priklauso tolimesnė agento karjera, vagišiaus laisvė, viso Paryžiaus ramybė ir net tarptautinis stabilumas. Jaunas amerikietis Maiklas […]

 |  Kalba: Anglų + LT titrai
Poster for the movie ""
Drama, Istorinis

Stebuklas virš Hadsono / Sully (2016)

2009 m. sausio 15 dieną kapitono Chesley‘io Sullenberger‘io pilotuojamas lėktuvas iš Niujorko „LaGuardia“ oro uosto pakilo eiliniam skrydžiui į Šiaurės Karolinos valstiją. Lainerio „Airbus A320“ salone buvo 155 keleiviai ir įgulos nariai. Netrukus po pakilimo kapitonas oro uosto dispečeriams raportavo, kad lėktuvas susidūrė su laukinių žąsų pulku. Po susidūrimo sugedo du lėktuvo varikliai, vienas iš […]

 |  Kalba: Anglų
Poster for the movie "Sing Street"
Romantinis, Drama, Muzikinis

Sing Street (2016)

1980-iaisiais vaikinas iš Dublino palieka savo įtemptą šeimos gyvenimą ir sukuria muzikos grupę tam, kad padarytų įspūdį jam patinkančiai paslaptingai merginai.

 |  Kalba: Anglų + Lt titrai
Poster for the movie "Happy Birthday"
Siaubo, Trileris

Su gimtadieniu / Happy Birthday (2016)

2 draugai išsiruošia švęsti gimtadienio į Meksiką, tačiau greitai supranta, kad šventė blogai baigsis.

 |  Kalba: Anglų + Lt titrai
Rodomas puslapis 1 iš 812345...Paskutinis »