Genres: TV Laidos

x faktorius
TV Laidos

X faktorius (2015-2017)

Šį rudenį laukia jau trečiasis lietuviškojo „X Faktoriaus“ sezonas, kuriame teisėjauja pačios ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės: dainininkas, žurnalistas, televizijos laidų vedėjas Marijonas Mikutavičius, bene daugiausiai gerbėjų turinti, tūkstantines žiūrovų sales renkanti dainininkė Justė Arlauskiatė-Jazzu, muzikantas, legendinės roko grupės „Bix“ narys, televizijos laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas ir muzikos kūrėjas, grupės „Happyendless“ lyderis ir vokalistas Saulius Prūsaitis. […]

 |  Kalba: Lietuvių
tvpagalba
TV laidos

TV Pagalba

„TV Pagalba“ – didelę patirtį televizijoje turintis žurnalistas, laidų vedėjas Egidijus Knispelis ir septyni visada pasiruošę padėti profesionalai naujajame sezone žiūrovus ragins susisiekti su „TV Pagalba“ visą parą veikiančiu telefonu ir skubės į bet kurį Lietuvos kampelį spręsti gyvenimiškų situacijų.

 |  Kalba: Lietuvių
tgt0
TV laida

Didysis turas / The Grand Tour (2016-2017)

Džeremis Klarksonas, Ričardas Hamondas ir Džeimsas Mėjus sugrįžta kartu su „Didžiuoju Turu“. Laida apie nuotykius, jaudulį ir draugystę… Jei tik susitaikai su tuo, kad žmonės, kuriuos laikai draugais, taip pat yra žmonės, labiausiai tave varantys iš proto. Kartais tai netgi tampa laida apie automobilius. Sekite juos jų naujoje kelionėje aplink pasaulį.

 |  Kalba: Anglų
gerovakarosou
TV laida

Gero vakaro šou (2016)

Nestokojant puikaus humoro čia kalbinami žymūs Lietuvos žmonės, netikėtais kampais atskleidžiant jų portretus, skamba gyvo garso pasirodymai, apžvelgiamos šalies aktualijos ir svarbų vaidmenį atlieka mažieji herojai – talentingi vaikai. Justinas ir Mindaugas garantuoja, kad „Gero vakaro šou“ pokalbiai nebus nuobodūs, o svečiai kaskart sulauks labai netikėtų klausimų. Negana to, TV3 žiūrovai nuolat praplės muzikinį akiratį: […]

 |  Kalba: Lietuvių
vaitnikas
Serialai

Vaitnikas (2016)

Oleg Vladimirov antikapitalistinis vlogas

 |  Kalba: Lietuvių
farai
TV laidos

Farai (2010-2016)

Dokumentinėje dramoje – tikrasis policijos darbas dieną ir naktį Lietuvos miestuose bei miesteliuose. Tikri įvykiai nekomentuojami – visą jų eigą fiksuoja policijos ekipažą lydinčio laidos operatoriaus kamera. Žiūrovui leidžiama būti liudininku ir viską vertinti pačiam.

 |  Kalba: Lietuvių
jjshow
TV laida

JJ show (2016)

TV3 laidų vedėjas, humoristas, didžiulę gerbėjų minią turintis Justinas Jankevičius į savo šou kaskart pakvies įdomiausias šalies asmenybes, kurioms užduos netikėčiausius klausimus. Pašnekovai sulauks ir originalių provokacijų, ir išbandymų. Žiūrovai ne tik sužinos iki šiol negirdėtų faktų, išgirs istorijų iš asmeninio pašnekovų gyvenimo, bet ir brauks juoko ašaras, nes kai pokalbį veda Justinas – kitaip […]

 |  Kalba: Lietuvių
2-barai
Tv laida

2 Barai. Gyvenimas greitkelyje (2016)

Karščiausio TV3 realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dienos įvykių apžvalga. Kas dar sugrįžo į projektą? Ką kiti barmenai mano apie Aistės poelgį? Ką šeima galvoja apie Aistės naktinį nuotykį? Ką Renaldui patarė mama?

 |  Kalba: Lietuvių
tarp-miesto-ir-kaimo
Internetinis projektas, TV laidos

Tarp miesto ir kaimo (2016)

Naujas projektas kuriame Vaidotas Grincevičius ir Norbertas Daunoravičius bandys suprasti, ir žinoma išbandyti, kokie yra skirtumai tarp gyvenimo mieste ir kaime.

 |  Kalba: Lietuvių
nekloklovos
TV laidos

Mama, neklok lovos. Aš dar grįšiu. (2016)

Prieš keletą savaičių keturi draugai ir kolegos pasileido į nuotykių kupiną kelionę automobiliu. „Mama, neklok lovos. Aš dar grįšiu.“ – taip vadinasi naujas humoro projektas, kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka gerai pažįstami veidai: Vaidotas Grincevičius, Giedrius Sasnauskas, Norbertas Daunoravičius ir TV3 laidų kūrėjas Vylius Blauzdavičius.

 |  Kalba: Lietuvių
eurovision
Tv Laidos

Eurovizija 2016 Finalas / Eurovision Song Contest Grand Final 2016

Vakaro rezultatus lems ne tik žiūrovai, bet ir profesionali komisija. Kiekvienoje šalyje penki žiuri nariai dalyvius jau įvertino stebėdami vakarykštę generalinę repeticiją. Komisija visus šio vakaro dalyvių pasirodymus surikiavo nuo geriausio iki prasčiausio. Kitaip nei ankstesniais metais, komisija ir žiūrovai išdalys atskirus balsų rinkinius. Lietuvos žiuri šiemet sudaro Nomeda Kazlaus, Vidas Bareikis, Eglė Nepaitė-Abaravičienė, Vytautas […]

 |  Kalba: Lietuvių
sotai
TV laidos

Šotai (2016)

Internetinės laidos „Šotai“ vedėjai komikas Mantas Katleris ir aktorė Indrė Stonkuvienė su žinomais Lietuvos žmonėmis žais žaidimus, dalyvaus specialiame BONUS rounde ir svarbiausia – gers nealkoholinius „Šotus“!

 |  Kalba: Lietuvių
Rodomas puslapis 1 iš 212